Menü Bezárás

Tiszajenő, 2019. április 7.

A mai perselypénzt a Szentföld javára gyűjtötte a katolikus Egyház.

Kérjük, ha tudnak bármilyen összeget szánni Húsvéti díszítésekre, Tündének adják adományaikat. Köszönjük

Kedden 18.30-tól a szentmise után hívjuk a felnőtteket közösségi alkalomra.

Csütörtökön ezentúl csak ott tartunk imaalkalmat, ahol szentségimádást követően szentmisét mutatunk be, azaz általában minden 2. héten Karán, a másik héten Jenőn.

A nagyböjti péntekeken az Egyház 14 éves kortól hústilalmat kér a hívőktől, de ne elégedjünk meg ennyi önmegtagadással, mindenki találja meg a saját lemondását, imamódjait és adakozó vagy segítő lehetőségeit. Ezeken a napokon a jenei templomban 17 órától keresztutat járunk, amelyre szeretettel várjuk a testvéreket!

A Tiszamenti Nagyboldogasszony Közösség ifjúsági régiós találkozót tart április 13-án (szombaton) a ceglédi templomban 10-17 óráig. További info: www.mente.hu.